Email: *
Temat: *
Wiadomość: *
SlideBar
SlideBar

Email: *
Temat: *
Wiadomość: *

mod_form_rezerwacja

NOWOŚĆ W SZPITALU GÓRKA

- DOSKONAŁE UZUPEŁNIENIE KURACJI W UZDROWISKU

Kriokomora 4

Specjalistyczny Szpital Ortopedyczno-Rehabilitacyjny GÓRKA w Busku-Zdroju systematycznie poszerza swoją ofertę z zakresu leczenia i rehabilitacji dzieci, młodzieży
i dorosłych. W ostatnim kwartale ubiegłego roku w placówce otwarto Oddział Okulistyczny, w ramach którego najlepsi specjaliści wykonują są m.in. zabiegi usunięcia zaćmy.

W trosce o Pacjentów Zarząd UZDROWISKO BUSKO-ZDRÓJ S.A. oraz Dyrekcja Szpitala GÓRKA zwiększają spektrum dostępnych tu zabiegów. Dlatego już wkrótce będzie można skorzystać z KRIOKOMORY, której zalety zdają się być mocno niedoceniane. 

Zabieg polega na terapii zimnem, w temperaturze do -120 st. Celsjusza i przyczynia się do poprawy samopoczucia, zwiększa witalność, ale co najważniejsze pomaga w rehabilitacji i leczeniu wielu schorzeń. KRIOKOMORA zalecana jest w chorobach narządu ruchu, ma działanie przeciwbólowe, spowalnia procesy starzenia, zwiększa odporność organizmu, wspomaga walkę z nadwagą i cellulitisem, a także przyspiesza restytucję powysiłkową.


SZCZEGÓLNE WSKAZANIA DO KORZYSTANIA Z KRIOKOMORY:
- kompleksowa terapia chorób reumatycznych i zwyrodnieniowych,
- reumatyzm tkanek miękkich (fibromialgia)

- ostre i zastarzałe urazy (w tym sportowe i pooperacyjne),

- choroby autoimmunologiczne i kolagenozy,
- choroby kości z osteoporozą pierwotną i wtórną,
- w zwalczaniu spastyczności mięśni (odruchowej i ośrodkowej),

- rehabilitacja neurologiczna,
- odnowa biologiczna sportowców wyczynowych oraz osób przemęczonych,
- infekcje dróg oddechowych,

- otyłość.


Zabieg realizowany będzie w trybie komercyjnym oraz w ramach kontraktu z NFZ. Korzystanie z KRIOKOMORY poprzedza konsultacja lekarska, ponieważ zabieg wymaga ordynacji lekarskiej (u części Pacjentów istnieją przeciwskazania do jego wykonania). Szczegółowe warunki korzystania z KRIOKOMORY określa odnośny regulamin.

Cennik:

KRIOKOMORA 23 zł /pojedyncza sesja
KWALIFIKUJĄCA WIZYTA LEKARSKA

50zł / dla Pacjentów wykupujących zabieg dodatkowo


DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH MAMY DOSKONAŁĄ WIADOMOŚĆ:
- w okresie od 15 maja do 30 czerwca br. cena za pojedynczą sesję w KRIOKOMORZE zostaje obniżona z 23 zł do 19 zł.

Informacje i rejestracja w Specjalistycznym Szpitalu Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym GÓRKA w Busku-Zdroju pod nr telefonu 41 370 34 00, 41 370 34 10, lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w godz. 8.00-15.00).