Email: *
Temat: *
Wiadomość: *
SlideBar
SlideBar

Email: *
Temat: *
Wiadomość: *

mod_form_rezerwacja

logoP1000243

Za nami V edycja ogólnopolskiej akcji pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”, organizowanej przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego. Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. w dniu 11.05.2018 r. zapraszało do Uzdrowiskowego Szpitala Kompleksowej Rehabilitacji "Krystyna". Poniżej fotorelacja z wydarzenia.

 
W Ośrodku ATHROPOS udostępniliśmy Państwu trzy platformy (alfa, gamma i sigma) które służą do oceny treningu równowagi chodu na stabilnym lub niestabilnym podłożu. Proponowaliśmy również skorzystanie z urządzenia KINECT. Jest to koncepcja nowoczesnej rehabilitacji i diagnostyki w wirtualnej rzeczywistości, łącząca klasyczne, sprawdzone metody terapeutyczne i pomiarowe z możliwościami nowoczesnej technologii.

alfagammakinectmale

W Sali Rehabilitacyjnej nr 52 pod okiem Fizjoterapeutów zapraszaliśmy do ćwiczeń na Bieżni Zebris, która jest kompleksowym urządzeniem służącym do obiektywnej oceny i treningu chodu oraz prawidłowej postawy. 

zebris

Można było również skorzystać z masażu HYDRO-JET, który działa regenerująco, rozluźniająco i odprężająco. Zalecany w chorobach zwyrodnieniowych stawów i kręgosłupa, dyskopatii, oraz przy zespołach bólowych kręgosłupa.

hydro jet

GALERIA