Email: *
Temat: *
Wiadomość: *
SlideBar
SlideBar

Email: *
Temat: *
Wiadomość: *

mod_form_rezerwacja

Z inicjatywy Zarządu Uzdrowiska Busko-Zdrój S.A. oraz   Dyrekcji Specjalistycznego Szpitala Ortopedyczno–Rehabilitacyjnego Górka uruchomiony został  park rekreacyjny ze stanowiskami do ćwiczeń. Urządzenia znajdują się przy Szpitalu Górka i można korzystać z nich nieodpłatnie. To ogólnodostępne miejsce, w którym młodzież, dorośli, w tym co ważne także niepełnosprawni będą mogli ćwiczyć każdego dnia i o każdej porze roku.

Nowoczesny, bezpieczny, odporny na czynniki atmosferyczne sprzęt obejmuje następujące elementy: Biegacz, Drabinka uniwersalna, Orbitrek, Podciąg nóg, Prasa nożna, Prostownik pleców, Twister obrotowy, Wahadło, Wioślarz, Wyciąg górny, Wyciskanie siedzące.

Lokalizacja Fitness-Parku - zadbane, pełne zieleni otoczenie z pewnością zachęca do rekreacji na świeżym powietrzu. Poszczególne stanowiska są opisane w taki sposób, by nawet osoby, które nie miały dotąd możliwości trenować na podobnym sprzęcie z łatwością poradziły sobie z obsługą. Inwestycja powstała w ramach programu Rozwijanie  rekreacji i turystyki na obszarze LSR poprzez utworzenie parku rekreacyjnego przy Szpitalu Ortopedyczno–Rehabilitacyjnym Górka w ramach Małych projektów. Projekt zrealizowano przy współpracy z Buską Lokalną Grupą Działania  Słoneczny Lider. Zarówno kuracjuszy jak i mieszkańców Buska-Zdroju zachęcamy do odwiedzenia Górki.  Nowo powstały Fitness-Park to prawdziwa gratka dla tych osób, którym bliski jest zdrowy i aktywny tryb życia.