Email: *
Temat: *
Wiadomość: *
SlideBar
SlideBar

Email: *
Temat: *
Wiadomość: *

mod_form_rezerwacja

ecb oferta 2017

BAJECZNE WARSZTATY DLA SENIORÓW
!!!
Odwiedź Bajkowy Świat i udaj się w podróż przez baśniowe krainy – pełną obrazów, dźwięków, barw i zaskoczeń. Zobacz unikalną ekspozycję, która łączy zdobycze technik multimedialnych z tradycyjnymi eksponatami muzealnymi. Po podróży zrelaksuj się w Małym Teatrze, gdzie w kameralnej atmosferze aktorzy, przy pomocy marionetek i lalek stolikowych, zabiorą Cię w świat znanych i lubianych baśni. Myślisz, że baśnie są tylko dla dzieci? Nic bardziej mylnego! Na zabawę, grę wyobraźni, pozytywne emocje, sentymenty – nigdy nie jest za późno. Jeśli poprawiasz witalność w sanatorium, zadbaj też o stan ducha i przyjedź na warsztaty dla dojrzałych. Specjaliści z Centrum Bajki w Pacanowie wyzwolą w Tobie energię, wyobraźnię, kreatywność.
1. SŁODKIE CHWILE - termin 21.01.2017r.
Odnajdźmy w sobie odwagę i zdolności aktorskie. Wyzwólmy dynamikę, radość i energię. Weźmy udział w zabawie nawiązującej do europejskich baśni. Zagrajmy scenkę! Odkryjmy w sobie dzieci! Albo… przeżyjmy słodkie chwile w magicznej pasiece. Poznajmy życie pszczół, spróbujmy miodu i pyłku kwiatowego. Nauczmy się robić świece! Będą świetną pamiątką. DODATKOWO W CENIE BILETU własnoręcznie wykonane świece.
2. WYBUCHOWY WEHIKUŁ CZASU - termin 25.02.2017r.
Przenieśmy się do świata magii, poddajmy muzyce i iluzji. Pamiętajmy: oczy kłamią, a mózg oszukuje. Otaczające nas przedmioty nagle znikają lub ulegają zniekształceniu. Nie bójmy się. Wyczarujmy prąd z owoców i warzyw. Zróbmy lody z azotu. Wykreujmy mgłę, albo wielki wybuch…Śmiechu i radości! DODATKOWO W CENIE BILETU własnoręcznie wykonane pacynki.
3. PODRÓŻ DO PRL-U - termin 18.03.2017r.
Powróćmy jak za dawnych lat…do Polski Ludowej. Do piosenek z czasów naszej młodości, do zabawnych wspomnień i groteskowych historii.
Obejrzyjmy socjalistyczny film, zagrajmy w bankruta, pchełki, kości, bierki, Piotrusia albo karciany flirt. Wygrajmy butelkę octu lub pończochy. Śmiejmy się i wzruszajmy. Ta nasza młodość, ten szczęsny czas… DODATKOWO W CENIE BILETU projekcja filmu w kinie.

Zajęcia odbywają się w grupach minimum 15 osobowych.
Zbierz grupę wśród znajomych i zadzwoń.
TELEFON: 41 370 87 50 Dział Kulturalno Oświatowy Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A.

Warsztaty odbywają się (po uzgodnieniu) w godz. od 15.30 - 17.30 czas trwania 2 godziny koszt biletu 36 zł + 14 zł transport w obie strony z Buska Zdroju
(odjazd godzina 15:00 z umówionego miejsca)
W CENIE BILETU
• warsztaty lub zwiedzanie Bajkowego Świata i spektakl w Małym Teatrze
• pamiątka z pobytu
• nagrody w konkursach
• poczęstunek
Miejsce Warsztatów - Centrum Bajki w Pacanowie
ul. Kornela Makuszyńskiego 1 Pacanów

OFERTA Europejskiego Centrum Bajki