Email: *
Temat: *
Wiadomość: *
SlideBar
SlideBar

Email: *
Temat: *
Wiadomość: *

mod_form_rezerwacja

 

krystyna
Uzdrowiskowy Szpital
Kompleksowej Rehabilitacji „KRYSTYNA"- 450 miejsc

ul. Rzewuskiego 3

RECEPCJA 41-370-32-00

 
Uzdrowiskowy Szpital Kompleksowej Rehabilitacji „KRYSTYNA”
jest nowoczesnym ośrodkiem w którym wspomagamy leczenie schorzeń:

- reumatologicznych,
- narządu ruchu,
- pourazowo – ortopedycznych,
- neurologicznych,
- dermatologicznych i kardiologicznych.

 

krystynaotwarcie2
Działający tu Oddział Kardiologiczny zajmuje się leczeniem i rehabilitacją chorych po operacjach kardiochirurgicznych, chorymi po angioplastyce, po świeżo przebytych zawałach mięśnia sercowego, z chorobą wieńcową, nadciśnieniem tętniczym i innymi schorzeniami układu krążenia. Na oddziale istnieje możliwość przeprowadzenia pełnej nieinwazyjnej diagnostyki kardiologicznej. Ściśle współpracujemy ze Świętokrzyskim Centrum Kardiologii, Kliniką Chirurgii Serca i Naczyń Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II, oraz z innymi Klinikami oraz Szpitalami Rejonowymi.

Dodatkowo funkcjonuje 4 łóżkowy Pododdział Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego - sala klimatyzowana - z całodobową opieką pielęgniarsko lekarską.

Do Państwa dyspozycji są następujące pracownie:
- Pracownia testów wysiłkowych
- Pracownia holterowska: 24 godzinne badanie EKG oraz 24 godzinne monitorowanie ciśnienia tętniczego krwi
- Pracownia echokardiografii
- Pracownia psychologiczna
- Sale do rehabilitacji kardiologicznej

03.klatka

Doskonałym uzupełnieniem oferty zabiegowej działającego tu zakładu przyrodoleczniczego jest możliwość skorzystania z basenu rehabilitacyjnego, kriosauny ogólnoustrojowej oraz nowoczesnego studia muzykoterapii i relaksacji.

Szpitalny zakład przyrodoleczniczy ze względu na profil neurologiczny oferuje zabieg – wyciąg podwodny Gieczewa, który pozwala leczyć dyskopatię lędźwiową u chorych do 55 roku życia. Stosowanie tego zabiegu ma na celu rozciągnięcie kręgosłupa lędźwiowego i zmniejszenie dolegliwości bólowych.

Szczególne znaczenie w terapii schorzeń związanych z profilem naszego uzdrowiska ma kinezyterapia czyli leczenie ruchem. W szpitalu funkcjonuje kilka sal profesjonalnie przygotowanych do ćwiczeń pacjentów z chorobami reumatologicznymi, neurologicznymi. Rehabilitanci prowadzą indywidualne zajęcia w oparciu o najnowsze metody terapii ruchem ( min. PNF, McKenzie). Posiadamy nowoczesną lampę do foto – chemioterapii SUP/PUVA, która wykorzystywana jest w leczeniu schorzeń dermatologicznych.

Część hotelowa jest połączona z częścią zabiegową.
Posiłki są przygotowywane na miejscu.
W pokojach jest internet bezprzewodowy.
Na zewnątrz - altana grillowa (regulamin korzystania w Recepcji obiektu).


recepcja

Obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.
Pomoc sanitariusza przy zabiegach w cenie.

REGULAMIN OBIEKTU

 APARTAMENT