Email: *
Temat: *
Wiadomość: *
SlideBar
SlideBar

Email: *
Temat: *
Wiadomość: *

mod_form_rezerwacja

Anthropos

Szanowni Państwo,
Zapraszamy do naszego Ośrodka Diagnostyki
i Rehabilitacji Uszkodzeń Narządu Ruchu ANTHROPOS
w Uzdrowiskowym Szpitalu Kompleksowej Rehabilitacji KRYSTYNA
- jednej z najnowocześniejszych tego typu placówek w Europie.

krystyna

ANTHROPOS wyposażony jest m.in. w Platformy do oceny i treningu równowagi lub chodu, z oprogramowaniem umożliwiającym ćwiczenia w wirtualnej rzeczywistości.
To sprawia, że terapia staje się ciekawa dla pacjenta. Sigma i Balance System SD na niestabilnym podłożu lub ALFA i GAMMA na stabilnym.

REHA Technology G-EO System - najbardziej zaawansowany na świecie system do rehabilitacji i reedukacji chodu z możliwością wchodzenia i schodzenia ze schodów oraz ruchów częściowych.

Bieżnie marki Zebris FDM-T
, to kompleksowe urządzenia służące do obiektywnej oceny i treningu chodu oraz postawy z zastępczą informacją zwrotną. Zintegrowana matryca czujników tworzy bardzo dokładną powierzchnię pomiarową pod pasem transmisyjnym bieżni, precyzyjnie oblicza parametry chodu i daje możliwość oceny jego poszczególnych faz.

Egzo1

5 stacji tergumed® 700 (wyprost, zgięcie, rotacja, zgięcie boczne i odcinek szyjny) ułatwia systematyczną analizę i ocenę mięśni stabilizujących kręgosłup, jak również ukierunkowuje trening odpowiednich grup mięśniowych. Prosty, przyjazny użytkownikowi, system regulacji urządzenia został zaprojektowany, tak aby umożliwić pacjentom z bólem pleców szybki i komfortowy sposób dopasowania urządzenia do własnych potrzeb a także samodzielne wejście i zejście z urządzenia, tak jak i zwolnienie obciążenia w trakcie przerw.

BalanceTutor firmy MediTouch to unikalna bieżnia, pierwsza w Polsce, pozwalająca na tworzenie posturalnej perturbacji takiej jak poślizgnięcie lub przewrócenie się w kontrolowany sposób. Zastosowana zaawansowana technologia pozwala na kontrolowania ruchów całej powierzchni bieżni w kierunkach przednio-tylnim oraz na boki zarówno w momencie gdy pacjent stoi, jak i w trakcie chodu lub biegu.

Vectis, Vectis Mini, Cubito, Jupiter. Linia urządzeń wykorzystujących opór elastyczny (generowany przez gumy), który narasta równomiernie w dalszych fazach ćwiczenia. Stan pacjenta ocenia się zarówno w czasie fazy ćwiczeniowej jak i testowej. Urządzenia pozwalają na rehabilitację kończyny górnej (bark, ramię, łokieć, nadgarstek) oraz dolnej. Interaktywne urządzenia do kompleksowej rehabilitacji kończyny górnej. Diego w podwieszeniu w przestrzeni trójwymiarowej, Amadeo – zautomatyzowana rehabilitacja palców i kończyny górnej oraz Pablo.ANTHROPOS – Ośrodek Rehabilitacji Uszkodzeń Narządu Ruchu

Cennik


Ośrodek
ANTHROPOS – rozszerzenie standardowej kuracji - pakiety dla wszystkich zainteresowanych

Pakiet Zalecany zwłaszcza przy … Strefa terapii pojedyncza sesja

pakiet min.

5-ciu sesji

Biały

rozwijaniu sprawności ogólnoustrojowej,

doskonaleniu równowagi, koordynacji, siły mięśniowej oraz zakresu ruchu

terapia Vast 100 zł za godzinę Rabat
10%

Zielony

zespołach bólowych kręgosłupa lędźwiowego terapia Tergumed

70 zł

za 45 minut

Rabat
10%
Żółty terapii kończyny górnej

terapia

Tyromotion

100 zł

za godzinę

Rabat
10%
Niebieski doskonaleniu chodu lub biegu, prewencji upadku bieżnie Zebris + Balance Tutor

70 zł

za 30 minut

Rabat
10%
Czerwony reedukacji chodu EKSO / Geo
(egzoszkielet)

149 zł

za godzinę

Rabat
10%
*

Indywidualna praca Pacjenta
z fizjoterapeutą
(fizjoterapeuta personalny)

(w Pakiecie Czerwonym indywidualna praca z fizjoterapeutą jest w cenie Pakietu)

ANTHROPOS

100 zł

za godzinę

100 zł

za godzinę


Każdy z pakietów obejmuje kwalifikację, ocenę wstępną, pracę pod opieką fizjoterapeuty, wyniki postępów terapii oraz dalsze zalecenia. Przy zakupie minimum dwóch pakietów obowiązuje dodatkowo rabat 10% na najtańszy pakiet. Ośrodek jest czynny od poniedziałku do soboty.

Powyższe pakiety można wykupić

wyłącznie w Recepcji Szpitala Krystyna tel. 41 370 32 00.
Dedykowane Turnusy Rehabilitacyjne w Ośrodku ANTHROPOS

w Uzdrowiskowym Szpitalu Kompleksowej Rehabilitacji KRYSTYNA

Dedykowane Turnusy Rehabilitacyjne w ośrodku obejmują zakwaterowanie (w pokoju 1 lub 2-osobowym), pełne wyżywienie, terapię w Ośrodku ANTHROPOS i 4 zabiegi dziennie (od poniedziałku do soboty) z puli zabiegów dostępnych w „Uzdrowisko Busko-Zdrój” S.A.

Rodzaj Pakietu Czas dziennej terapii w Ośrodku ANTHROPOS Cena
za dzień turnusu

Pakiet Srebrny

(nie obejmuje terapii EKSO / GEO)

1 godzina 300 zł

Pakiet Złoty

2 godziny 400 zł

Pakiet Platynowy

(obejmuje 1 godz. dziennie indywidualnej pracy
z fizjoterapeutą)

3 godziny 500 zł


Ceny pakietów (srebrny, złoty, platynowy) dotyczą dni pracy Ośrodka ANTHROPOS (od poniedziałku do soboty). W dni, w które ośrodek jest nieczynny obowiązuje cennik uzdrowiskowych usług pełnopłatnych na rok 2018. Istnieje możliwość przyjazdu w przeddzień rozpoczęcia turnusu o godz. 18.00. Nocleg w tym wypadku jest bezpłatny (bez kolacji). W ostatnim dniu turnusu pobyt kończy się o godz. 16.00. Każdy z pakietów obejmuje kwalifikację, ocenę wstępną, pracę pod opieką fizjoterapeuty, wyniki postępów terapii oraz dalsze zalecenia. O właściwym doborze terapii
w ramach pakietu decyduje zespół: lekarz i/lub fizjoterapeuta.

Dedykowane Turnusy Rehabilitacyjne w Ośrodku ANTHROPOS

można zarezerwować w Dziale Rezerwacji Pobytów Pełnopłatnych

tel. 41 370 38 00,  mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


„Uzdrowisko Busko-Zdrój” S.A. zastrzega sobie możliwość zmiany cen.