Email: *
Temat: *
Wiadomość: *
SlideBar
SlideBar

Email: *
Temat: *
Wiadomość: *

mod_form_rezerwacja

 lato1 n

Wczoraj w naszym wyjątkowym Sanatorium MARCONI zainaugurowaliśmy
XXV Międzynarodowy Festiwal "Lato z Chopinem".

W ciągu 9 festiwalowych wieczorów wystąpią przed Państwem gwiazdy światowego formatu oraz młode talenty muzyki klasycznej.

Dziewięć koncertów, wiele godzin fantastycznej uczty nie tylko dla melomanów. Nie może Was tu zabraknąć - ZAPRASZAMY!

Więcej informacji.

plakatlzejszychopin2019 www

17 lipca o godz. 19.00 w Sali Koncertowej Sanatorium MARCONI w Busku-Zdroju rozpoczyna się XXV Międzynarodowy Festiwal Pianistyczny LATO z CHOPINEM im. Prof. Barbary Hesse-Bukowskiej.

To jedno z największych wydarzeń kulturalnych w naszym regionie. Każdego roku przybywają na niego znamienici pianiści z kraju i zagranicy, oraz setki melomanów, pragnących obcować z muzyką na najwyższym poziomie. LATO z CHOPINEM to prawdziwa muzyczna uczta.

Organizatorami Festiwalu są Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. – właściciel Sanatorium MARCONI, oraz Connecticut Chopin Foundation.

Festiwal trwa do 26 lipca, bilety na kolejne koncerty wciąż są do nabycia w Recepcji łącznika Sanatorium MARCONI (w cenie 20 zł na każdy z koncertów).

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.chopinfestival.pl.

PLAKAT FESTIWALU


PROGRAM FESTIWALU


FOLDER FESTIWALOWY


Serdecznie zapraszamy.

 

konkurs wzor

W związku z uruchomieniem połączenia kolejowego na trasie Kielce – Busko-Zdrój UZDROWISKO BUSKO-ZDRÓJ S.A. zaprasza podróżnych do wspólnej zabawy. Ogłaszamy konkurs w którym do wygrania będą nagrody-niespodzianki.

Począwszy od 29 czerwca do 01 września 2019 w każdym pierwszym sobotnim i niedzielnym pociągu o godz. 11.03 relacji Kielce - Busko-Zdrój na pasażerów czekał będzie jeden kupon konkursowy. W sumie przewidzianych zostało aż 20 kuponów (załączamy wzór).

64214215 2342729099119875 792267182296793088 o

W dniach 12-15.06.2019 r. z inicjatywy Departamentu Inwestycji i Rozwoju Urzędu Marszałkowskiego naszego województwa do świętokrzyskich kurortów przybyli liczni Goście zainteresowani turystyką zdrowotną i prozdrowotną, w tym członkowie międzynarodowej misji gospodarczej. W kilkudniowym programie znalazły się spotkania B2B przedstawicieli świętokrzyskich uzdrowisk z ekspertami z kraju i zagranicy a także fakultatywne zajęcia warsztatowe dotyczące tej gałęzi turystyki. Ważnym elementem były wizyty studyjne, w tym odwiedzenie obiektów Uzdrowiska Busko-Zdrój S.A. - Sanatorium MARCONI oraz Uzdrowiskowego Szpitala Kompleksowej Rehabilitacji KRYSTYNA, gdzie Goście zapoznali się z nowoczesną infrastrukturą oraz zakresem realizowanych tu świadczeń. Byli oni pod dużym wrażeniem standardów leczenia i rehabilitacji prowadzonych w tych obiektach.

25

Całość w dniu 14.06.2019 r. zwieńczyła Międzynarodowa Konferencja - Świętokrzyski Trójkąt Uzdrowiskowy - nowe horyzonty zorganizowana przez Departament Inwestycji i Rozwoju Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego, traktująca o promocji potencjału gospodarczego województwa świętokrzyskiego oraz regionalnych usług medyczno-uzdrowiskowych na rynkach zagranicznych.

DSC 0876

W konferencji udział wzięli m.in. Prezes Zarządu Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. Wojciech Lubawski, Przewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego Andrzej Pruś, Członek Zarządu Województwa Świętkorzyskiego Marek Bogusławski oraz organizujący spotkanie Dyrektor Departamentu Inwestycji i Rozwoju UMWŚ Jacek Sułek,. Ważną częścią spotkania był panel dyskusyjny, w którym o perspektywach świętokrzyskich uzdrowisk jako marki eksportowej mówił Wojciech Legawiec – Prezes Zarządu Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. Konferencja potwierdziła, że świętokrzyskie kurorty zajmują bardzo ważne miejsce w gospodarce regionu i są przygotowane oraz otwarte na Gości z zagranicy.